Idź do treści strony
Kryzys

WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Regionalne Centrum Bezpieczeństwa, ul. Augustowska 44, 10-683 Olsztyn

 

Mieczysław Wójcik

Dyrektor

BZK

Pokój: 104

tel. 89 522-24-20

fax. 89 522-24-10

wojcik.mieczyslaw@olsztyn.eu

Ewa Martusewicz

Stanowisko ds. organizacyjnych Wydziału i Sekretariatu "Bezpieczny MOF"

BZK.s


Pokój: 102 sekretariat

tel. 89 522-24-20 martusewicz.ewa@olsztyn.eu

Paweł Micek

Stanowisko ds. budżetowych i koordynacji programów bezpieczeństwa miasta

BZK .a

Pokój: 107

tel. 89 522-24-23 pmicek@kryzys.olsztyn.pl


Kazimierz Neumann

Stanowisko ds. obrony cywilnej

BZK .b

Pokój: 1

tel. 89 522-24-17 kazimierz@kryzys.olsztyn.pl


Edward Szczerbiński

Stanowisko ds. obronnych i wojskowych

BZK.c

Pokój: 1

tel. 89 522-24-16 szczerbinski.edward@olsztyn.eu


Joanna Miller

Stanowisko ds. imprez, zgromadzeń oraz kwalifikacji wojskowej

BZK.d

Pokój: 2

tel. 89 522-24-14
miller.joanna@osztyn.eu


REFERAT: REGIONALNE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA (RCB)


DYŻURNY RCB TEL. 89- 52- 28- 112 tel. 89 522 24 11


TEL. 89 522 24 24 centrum@kryzys.olsztyn.pl


Paweł Drankowicz

Kierownik RCB

RCB

Pokój: 3

tel. 89 522-24-24 ,
pawel@kryzys.olsztyn.pl

Jarosław Andruszkiewicz

Stanowisko ds. monitoringu i systemów ostrzegania  i alarmowania

RCB. a

Pokój: 16

tel. 89 522-24-25 ,
jarek@kryzys.olsztyn.pl

Izabella Rejchenbach

Stanowisko ds. zarządzania miejskim portalem bezpieczeństwa

RCB.b

Pokój: 101

tel. 89 522-24-15
rejchenbach.izabella@olsztyn.eu

Krzysztof Łuniewski

Stanowisko ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego

RCB.c

Pokój: 16

tel. 89 522-24-18

luniewski@kryzys.olsztyn.pl

Jarosław Skórski
Stanowisko ds. obsługi systemów informatycznych i łączności
RCB.d

Pokój: 15

tel. 89 522-24-26 skorski.jaroslaw@olsztyn.eu

Adam Borowski/Marek Olszewski/Dariusz Rosiński/
Grzegorz Poluszczyk/Stanisław Tomaszewski

Dyżurny RCB

RCB.e

Pokój: sala operacyjna RCB

tel. 89- 522- 81-12
tel. 89 522-24-11
dyzurny.miasta@kryzys.olsztyn.pl


Pogoda
Pochmurnie 3°C
Pochmurnie 6°C