Idź do treści strony

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO I OCHRONY LUDNOŚCI

 

URZĄD MIASTA OLSZTYNA

ul. Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn 

 

Dyrektor

Mieczysław Wójcik

pokój : 323

tel. 89 527-27-55, 89 527-38-94, 89 527-31-11, wew. 367, 469

fax. 89 535-33-98

wojcik.mieczyslaw@olsztyn.eu

 

Stanowisko ds. organizacyjnych Wydziału i Sekretariatu Projektu "Bezpieczny MOF"

Ewa Martusewicz

pokój : 322

tel. 89 527-31-11, wew. 379

tel. 89-527-38-94

martusewicz.ewa@olsztyn.eu

 

Stanowisko ds. budżetowych i koordynacji programów bezpieczeństwa Miasta

Paweł Micek

pokój : 322        

tel. 89 527-31-11, wew. 469

pmicek@kryzys.olsztyn.pl

 

Stanowisko ds. obronnych i wojskowych 

Edward Szczerbiński

pokój : 326

tel. 89 527-31-11, wew. 366

szczerbinski.edward@olsztyn.eu

 

Stanowisko ds. obrony cywilnej

Kazimierz Neumann

pokój : 326        

tel. 89 527-31-11, wew.467

kazimierz@kryzys.olsztyn.pl

 

Stanowisko ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego

Krzysztof Łuniewski

pokój : 325

tel. 89 527-31-11, wew. 465

luniewski@kryzys.olsztyn.pl

 

Stanowisko ds. bezpieczeństwa imprez i zgromadzeń 

Joanna Miller

tel. 89 527-31-11, wew. 414

fax. 89 522-24-10

miller.joanna@olsztyn.eu

 

Stanowisko ds. zarządzania miejskim portalem bezpieczeństwa

 

Izabella Rejchenbach

pokój: 322

tel. 89 527-31-11, wew. 379

rejchenbach.izabella@olsztyn.eu

 


 

CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 

tel. 89 522 24 24

 Al. Niepodległości 16    

10-045 Olsztyn

 centrum@kryzys.olsztyn.pl

 

DYŻURNY MIASTA

tel. 89 52 28 112 , 89 522 24 11 

fax. 89 522-24-10

 

Kierownik Centrum Zarządzania Kryzysowego

Paweł Drankowicz

tel. 89 522-24-20 , 89 522-81-12

pawel@kryzys.olsztyn.pl

 

Stanowisko ds. monitoringu i systemów ostrzegania  i alarmowania

Jarosław Andruszkiewicz

tel. 89 522-24-22 ,  89 522-81-12

jarek@kryzys.olsztyn.pl

 

 

 

 

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 13°C
Pochmurnie 19°C